Predaj penového skla / Cenník

Predaj penového skla A-GLASS  0-63 mm

Penové sklo  sa radí medzi moderný stavebný tepelný izolant. Je vysoko únosný, nenasiakavý, mrazuvzdorný, nehorľavý a odolný voči vonkajším materiálom a vplyvom. Penové sklo je ideálnym materiálom pre podlahy, Obsyp vlhkého muriva, okolo bazénov alebo pre vytváranie zelených striech .

Pod základovou doskou  penové sklo funguje  zároveň ako drenáž a vďaka svojej uzavretej štruktúre zabraňuje prenikaniu vlhkosti k základovej doske. Tým penové sklo zabraňuje ďalšiemu negatívnemu ovplyvňovaniu základovej dosky. Takto riešená základová doska má oproti klasickému zakladaniu množstvo výhod, ktoré šetria spotrebu energie (napr. Na vykurovanie).Penové sklo  A-GLASS  spĺňa požiadavky normy STN EN a pravidelne sa kontroluje správny postup výroby so zabezpečením požadovanej kvality materiálu. Penové sklo  A-GLASS  je vyrobené zo stopercentne recyklovaného skla, je ekologické a znovu recyklovateľné.

Výrobné technológie A-GLASS  

Výrobná technológia spočíva v spracovaní odpadových črepov z obalového skla, medzistupňom výroby je sklenená múčka a konečným výrobkom práve penové sklo. Pri výrobe penového skla sa používajú takéto chemické činidlá, ktoré nepredstavujú žiadnu ekologickú záťaž pre životné prostredie a teda je výroba ako celok preukázateľne považovaná za ekologickú.Výrobou penového skla  A-GLASS  sa zaoberá spoločnosť  A-GLASS  ako jedna z mála v Európe sa radí medzi výrobcov, ktorí maximálne využívajú potenciál odpadového skleneného črepu ako výrobný suroviny.

Cena za Penové sklo a doprava

1. Penové sklo štrk frakcie 0-63mm ………..48,50€ / m3 bez DPH) (S DPH 58.2€/m3) cena je na voľne ložený tovar aj pre tovar v big bag cca 1,5m3)

2. Obal big bag 1,5m3 (vratný) ……………..6,00- EUR / kus bez DPH (po vrátení nepoškodených obalov big bag Vám bude vrátená suma 3 , 00EUR za každý obal)

Dodanie tovaru od objednania cca 3-5 dní . Platobné podmienky- 100% záloha proforma faktúra.

Tovar dodávame v obaloch big bag (až 72m3 / LKW) alebo voľne ložené až 95m3. 

Každá objednávka sa individuálne vyráta podľa množstva a miesta kde sa nachádza miesto vykládky.Posli nam dopyt na mail a my vám obratom neceníme požadovane množstvo aj s dopravou o ktorú sa my postaráme. Obsah Big bag je cca 1,5m3

V prípade akýchkoľvek otázok volajte 0903259558

Bližšie info: 0903259558 Bezák Marek marekbezak22@gmail.com

IČO 47779454 

DIČ 2024094193 

IČ DPH SK2024094193