Skip to main content

Predaj penového skla

Predaj Penového skla A-GLASS 0-63 mm

Penové sklo sa radí medzi moderný stavebný tepelný izolant. Je vysoko únosný, nenasiakavý, mrazuvzdorný, nehorľavý a odolný voči vonkajším materiálom a vplyvom. Penové sklo je ideálnym materiálom pre podlahy, obsyp vlhkého muriva, okolo bazénov alebo pre vytváranie zelených striech.
Pod základovou doskou penové sklo funguje zároveň ako drenáž a vďaka svojej uzavretej štruktúre zabraňuje prenikaniu vlhkosti k základovej doske. Tým penové sklo zabraňuje ďalšiemu negatívnemu ovplyvňovaniu základovej dosky. Takto riešená základová doska má oproti klasickému zakladaniu množstvo výhod, ktoré šetria spotrebu energie (napr. Na vykurovanie).Penové sklo A-GLASS spĺňa požiadavky normy STN EN a pravidelne sa kontroluje správny postup výroby so zabezpečením požadovanej kvality materiálu. Penové sklo A-GLASS je vyrobené zo stopercentne recyklovaného skla, je ekologické a znovu recyklovateľné. Pre viac informácií nás kontaktujte na 0903 259 558
Rýchle doručenie

Dodanie tovaru od objednania do 3-5 dní

Doručenie až k vám

O dopravu sa postaráme

Zaručená kvalita

Predávame kvalitné penové sklo, ktoré aj sami používame

Individuálna cena

Individuálna cenová ponuka na základe požiadaviek

Obal Big-Bag 1,5m3 (vratný)

10,00- EUR / kus bez DPH (po vrátení nepoškodených obalov Big-Bag Vám bude vrátená suma 4,00 EUR za každý obal)

Penové sklo štrk - frakcie 0-63 mm

69,90€ / m3 bez DPH) cena je na voľne ložený tovar aj pre tovar v big bag cca 1,5m3)
Dodanie tovaru od objednania cca 3-5 dní . Platobné podmienky- 100% záloha proforma faktúra. Tovar dodávame v obaloch big bag (až 72m3 / LKW) alebo voľne ložené až 95m3. Každá objednávka sa individuálne vyráta podľa množstva a miesta kde sa nachádza miesto vykládky. Pošlite nám dopyt na mail a my vám obratom neceníme požadovane množstvo aj s dopravou o ktorú sa my postaráme. Obsah Big-Bag je cca 1,5m3.

Video o penovom skle

Máte záujem o penové sklo?

V prípade záujmu alebo otázok nás prosím kontaktujte emailom, telefonicky alebo prostredníctvom nášho formuláru a my sa vám radi ozveme.

Mobil: 0903259558 | Email: info@zakladujeme.sk

Záujmový formulár o Penové sklo