Predaj Penového skla / Cenník

Predaj Penového skla A-GLASS  0-63 mm

Penové sklo  sa radí medzi moderný stavebný tepelný izolant. Je vysoko únosný, nenasiakavý, mrazuvzdorný, nehorľavý a odolný voči vonkajším materiálom a vplyvom. Penové sklo je ideálnym materiálom pre podlahy, Obsyp vlhkého muriva, okolo bazénov alebo pre vytváranie zelených striech .

Pod základovou doskou  penové sklo funguje  zároveň ako drenáž a vďaka svojej uzavretej štruktúre zabraňuje prenikaniu vlhkosti k základovej doske. Tým penové sklo zabraňuje ďalšiemu negatívnemu ovplyvňovaniu základovej dosky. Takto riešená základová doska má oproti klasickému zakladaniu množstvo výhod, ktoré šetria spotrebu energie (napr. Na vykurovanie).Penové sklo  A-GLASS  spĺňa požiadavky normy STN EN a pravidelne sa kontroluje správny postup výroby so zabezpečením požadovanej kvality materiálu. Penové sklo  A-GLASS  je vyrobené zo stopercentne recyklovaného skla, je ekologické a znovu recyklovateľné. KONTAKT 0903259558.

Záujmový formulár o Penové sklo


  Penové sklo štrk - frakcie 0-63 mm

  69,90€ / m3 bez DPH) cena je na voľne ložený tovar aj pre tovar v big bag cca 1,5m3)

  Obal Big-Bag 1,5m3 (vratný)

  10,00- EUR / kus bez DPH (po vrátení nepoškodených obalov Big-Bag Vám bude vrátená suma 4,00 EUR za každý obal)

  Dodanie tovaru od objednania cca 3-5 dní . Platobné podmienky- 100% záloha proforma faktúra. Tovar dodávame v obaloch big bag (až 72m3 / LKW) alebo voľne ložené až 95m3. Každá objednávka sa individuálne vyráta podľa množstva a miesta kde sa nachádza miesto vykládky. Pošlite nám dopyt na mail a my vám obratom neceníme požadovane množstvo aj s dopravou o ktorú sa my postaráme. Obsah Big-Bag je cca 1,5m3.
  Video o penovom skle

  Marek Bezák